27

آذر
1402

معرفی هتل ایساتیس مشهد

ارسال شده توسط: 09028716044/ 40 0

معرفی هتل ایساتیس مشهد

هتل ایساتیس، از هتل های خوب مشهد به حساب می آید که با 2 ستاره و قیمت های مناسب آماده پذیرایی از زائران است.

ایساتیس ساختمانی 8 طبقه و نوسازی دارد که در فاصله کمی از حرم مطهر امام رضا (ع) واقع شده است. این هتل را در سال 1392 ساخته و 78 واحد اقامتی به صورت اتاق های دو تخته، سه تخته و چهار تخته در آن تعبیه کرده اند.

فضای داخلی هتل ایساتیس شیک و تمیز است و در چیدمان اتاق ها و انتخاب رنگ ها، رفاه و آرامش میهمانان را در نظر گرفته اند؛ پس این هتل می تواند از گزینه های خوب شما برای اقامت در مشهد باشد.

امکانات عمومی

از آنجایی که ایساتیس، هتلی 2 ستاره است نمی توان توقع امکانات و خدمات زیادی را از آن داشت؛ با این حال بازهم در این هتل، امکانات قابل قبولی برای یک اقامت آرام و دلپذیر برای میهمانان و زائران حرم مطهر مهیا شده است از جمله آسانسور، پارکینگ در هتل، اینترنت در لابی، روزنامه، تاکسی سرویس و نمازخانه. رستوران هتل هم با انواع غذاهای ایرانی از میهمانان پذیرایی می کند.

همچنین صبحانه، ناهار انتخابی، شام انتخابی، اینترنت در لابی، 2 بطری آب معدنی، پک چایی و پارکینگ به تعداد محدود از امکانات رایگان این هتل هستند و روزی 20 نوبت سرویس رفت و برگشت به حرم و تخفیف موج های آبی و خروشان از تسهیلات و تخفیف های گردشگری هتل ایساتیس هستند.

اتاق ها و امکانات

در اتاق های هتل ایساتیس امکاناتی همچون تلوزیون ال ای دی، میز آرایش، سرویس فرنگی و ایرانی، حمام دوش، چیلر، مینی بار، یخچال، کتری برقی و تی بگ رایگان وجود دارند.

قوانین و مقررات کنسلی

ساعت تحویل اتاق ها در ایساتیس، 14:00 و ساعت تخلیه، 12:00 است. برای کودکان هم تا سن 6 سال تمام هزینه ای برای اقامت دریافت نمی شود.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید